Журнал для дітей "МАЛЮК КОТЯ"  — Всеукраїнський журнал для маленьких розумників. Видається з червня 2011 року

10 номерів на рік.

"МАЛЮК КОТЯ" розрахований на дітей до 9 років й покликаний допомагати малечі з перших років життя пізнавати навколишній світ з позитивного боку, а також добре розважитись з користю для себе. Редакція використовує сучасний підхід до розвитку дитини, поєднуючи корисні завдання з розвагами, завдяки чому дитина непомітно для себе тренується читати і  писати, засвоює основи англійської мови та природознавства, математики й логіки, розвиває пам'ять та дрібну моторику рук. В журналі читач зустріне цікаві казки й вірші сучасних авторів, а також народні казки, розвиваючі ігри, кросворди, розмальовки, лабіринти, ребуси, зробить саморобки, зможе приготувати оригінальні страви за рецептами від Коті, дізнається багато цікавих фактів з життя тварин, птахів, комах, рослин, природних явищ, казкових героїв та міфічних створінь, тощо. Також ознайомиться з народними українськими традиціями, навчиться з повагою ставитись до навколишнього середовища, берегти й цінувати природу природу.

Маленьке біле кошеня на ім'я Котя допоможе маленьким читачам поринути у цікавий і захопливий світ знань. Котя стане вірним другом та провідником у навколишньому світі.

В журналі ви зустрінете рубрики:  «Ерудит», «А чи знаєте ви?», «Розумні літери», «Кросворд від Коті»,  «Веселі цифри», 

«Для спостережливих», «Цікавинки», «Ребус від Коті", «Весела Англійська», «Домашня майстерня», «Смачненькі цікавинки»,  іноді «Гра від Коті»(настільна), 

«Казка від Коті», або «Українська народна казка», «Вірш від Коті», 

 «Розмальовка», «Логічні завдання», «Екологія. Розфарбуй світ».

УКРПОШТА
Передплата у будь-якому поштовому відділенні
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РОЗПОВСЮДЖЕННЮ ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ "ПРЕСА"
Передплата у будь-якому поштовому відділенні