24.06.2019Зустрічі журналу «Малюк КОТЯ» зі своїми читачами у бібліотеці  ім. К. Симонова міста Києва!

Тривають літні канікули, а разом із ними тривають і веселі зустрічі журналу «Малюк КОТЯ» зі своїми читачами. Сьогодні пройшла одна з таких чудових зустрічей і відбулася вона у бібліотеці  ім. К. Симонова, що знаходиться на вулиці Курнатовського, 9,  в місті Києві. Неможливо коротко описати цю бібліотеку, бо занадто багато праці і любові до маленьких відвідувачів вклали в неї працівники. Світло, затишно, майже казково! 
Діти завітали до бібліотеки у рамках просвітницьких заходів до Дня Конституції України. І малюки зовсім не очікували, що після цікавої розповіді про державні символи України, до них завітає справжній чарівник. Та ще і не з порожніми руками, а з величезною  чарівною скринею, в якій він зберігає безліч цікавезних ігор та конкурсів. Ну і навеселилися ж діти з чарівником! Вони і пролазили крізь чарівне павутиння, і плавали у бурхливих водах казкового моря, і ловили шоколадних мишей, а ще танцювали, співали, відгадували загадки і просто сміялися. 
А у кінці зустрічі виявилося, що у скрині чарівника були не тільки ігри і конкурси, а ще й подарунки – кожен маленький читач отримав у подарунок свіженький номер журналу «Малюк Котя»! 
Особливу подяку малюк Котя хоче висловити завідувачці бібліотеки Тетяні  Тян та бібліотекарю – організатору Людмилі Лаптєвій за гостинність і організацію такого чудового дійства.