25.06.2019Зустріч в Національному музеї літератури України, в рамках «Літнього Bookпараду»!

Протягом всього червня Національний музей літератури України, в рамках «Літнього Bookпараду», проводив  цікавезні  заходи для дітей з пришкільних таборів. Це і були і зустрічі з авторами українських книжок, у майстер класи, і концерти, тощо. А коли прийшла  пора закриття літніх пришкільних таборів, колектив музею влаштував справжній святковий концерт, а головною запрошеною зіркою став Малюк Котя! 
Ну звісно, Котя підготувався: взяв із собою свого незмінного друга – чарівника, приготував ігри, конкурси, і, звичайно, подарунки для всіх глядачів. І це було справжнє свято. Конкурси на кмітливість, перегони на котячих лапах, навіть смуга котячих перешкод.  А на додачу Чарівник влаштував справжню дискотеку. Юні глядачі подекуди стали і учасниками дійства. Дехто з дітей підготував пісню, дехто – танок. Одним словом – свято вдалося. Ну а під фінал – довгоочікувані подарунки. 
Особливу подяку редакція журналу «Малюк Котя» висловлює колективу Національного музею літератури України  і особисто Софії Феджорі Софія Феджора за їх натхненну працю над популяризацією української літератури серед дітей та юнацтва. Дай вам Боже здоров’я і успіхів у цій благородній і такій потрібній справі!

Національний музей літератури України

http://museumlit.org.ua

http://museumlit.org.ua/?lang=uk&fbclid=IwAR16JKkonG3nuLtKrZaocDwRqk-DUzTpFFY4WTJmFiHsiUPFgGFDOl1ZnVw