06.03.2019Зустріч разом з МамаWOW "Залежність дітей від гаджетів"

МамаWOW є проектом про матусь і для матусь, про дітей і для дітей, про татусів і для татусів.
В рамках проекту регулярно проводяться зустрічі для батьків, на яких всі бажаючі можуть познайомитись з психологами, коучами, лікарями, стилістами, косметологами та іншими цікавими людьми. 
Цього разу Малюк Котя вирішив долучитися до однієї з таких зустрічей, адже на ній була піднята  надзвичайно актуальна для кожної сім’ї тема – «Залежність дітей від гаджетів».
На лекції:
• Поговорили про механізми формування залежності.
• Визначили, які саме потреби задовольняє процес гри в комп’ютерні ігри.
• Обговорили, чи можна уникнути залежності від гаджетів, чи потрібна профілактика такої поведінки.
• Дізналися, як допомогти дитині, якщо їй складно відірватися від монітора.
Провела тренінг Оксана Демура – психолог Main School, якого обожнюють діти. К.ф.н., психолог, психотерапевт, гештальт-терапевт, сертифікована тренерка. Розробник програм «Навички комунікації», «Ненасильницьке спілкування», «Емоційний інтелект та емоційна грамотність», «Як запобігти булінгу».
Про наслідки гаджетозалежності та альтернативне дозвілля  - друковане  видання (на прикладі журналу "Малюк Котя"), його користь для розумового розвитку дитини, її пристосування до реального життя, а також допомога у вихованні навичок працювати і виконувати певні вимоги майбутньої професії в її дорослому житті, розповів Анатолій Лапушен, директор, художник, дизайнер і співавтор журналу Малюк Котя. 
А поки батьки отримували цікаву інформацію, дітки також не сумували!
Для дітей віком до 8 років пройшов творчий майстер-клас на тему «Моє дозвілля», під керівництвом головного редактора, художниці і співавтора журналу «Малюк Котя» Ольги Лапушеної. Допомагав їй проводити майстер-клас дизайнер журналу «Малюк Котя», художник Артур Узунов. 
Головним завданням для діток під час творчого майстер-класу було намалювати своє найулюбленіше заняття у вільний час. Тема була обрана не випадково, адже малюнки дітей допомогли побачити обсяг і глибину проблеми гаджетозалежності, виявити її ознаки. На щастя, майже всі дітки проявили любов до природи і спостереження за нею, також любов до малювання, до своєї матусі, свого середовища, а також проявили цікавість до рослинного і тваринного світу.
А для старших діток спеціалісти Main School провели безкоштовне заняття з 3D-моделювання!
Всі гості зустрічі отримали важливі знання та приємні подарунки, в тому числі і примірники журналу для маленьких розумників «Малюк Котя»!

Окрема подяка фотографу Тетяні Бондаренко! Artsurprise Tetiana Bondarenko

http://mamawow.com.ua