13.08.2023Знову серед друзів! Майстер-клас по розпису гіпсових фігурок «Літні фантазії».

11 серпня у бібліотечну майстерню Бібліотека-філія 18 ЦМБ ім. Кропивницького м. Миколаєва запросили дітей та їх батьків на майстер-клас по розпису гіпсових фігурок «Літні фантазії».

Завітали читацькі родини бібліотеки, мами, тата разом з дітьми, діти різного віку.

Фігурки вилиті з гіпсу у вигляді метеликів, гусенів, комах, квітів для бібліотечної майстерні подарувала чудова майстриня, українська берегиня, давня партнерка бібліотеки Ольга Костриж У бібліотеці зберігається колекція ляльок мотанок пані Ольги, ляльки народів світу. Всі, хто завітав на майстер-клас мали змогу подивитись колекцію ляльок. Також всі почули розповідь про колекцію книг з доповненою реальністю, яка є у бібліотеці, подарункове видання - набір Wоw Box «Лискунчик та Мишачий король».

Журнали «Малюк Котя» МАЛЮК КОТЯ журнал для дітей та «На крильцях Ангела» Християнський журнал для дітей "На крильцях Ангела". Україна. стали родзинкою заходу, всі познайомились із новими номерами журналів та отримали їх у подарунок від редакторів журналу, друзів та партнерів бібліотеки Ольга Лапушена та Анатолія Лапушен.

Розфарбовували фігурки гуашшю та акварельними фарбами. Всі залишились задоволені своїми роботами та подарунками.

Модератори заходу: завідувачка бібліотеки Лилия Полковниченко та бібліотекарка Татьяна Березнюк

 

 

#твоябібліотекапоруч