10.10.2021Журнал "МАЛЮК КОТЯ" в Бібліотеці-філіалі 18 ЦБС для дорослих м. Миколаєва на презентаціі виставки авторської ляльки Олени Маркитан "СНИ ЧОРНОМОРСЬКИХ ЛИМАНІВ"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ АВТОРСЬКОЇ ЛЯЛЬКИ ОЛЕНИ МАРКИТАН "СНИ ЧОРНОМОРСЬКИХ ЛИМАНІВ" відбулась у Бібліотеці-філіалі 18 ЦБС для дорослих м. Миколаєва для учнів 1"В" класу Миколаївська загальноосвітня школа 1 імені Олега Ольжича та батьків, які завітали разом з вчителем Оленою Олександрівною Шарабріною.

Різноманітні та прекрасні ляльки чекали на своїх глядачів та поціновувачів. На виставці представлено 15 ляльок! Різні автори вишивки, різні кольори та техніки виконання, вишиванки ляльок з різних куточків України, але краса й неперевершеність у них спільна!

Цікава дискусія, учні давали гарні відповіді на запитання, міркували.

Презентувала виставку ляльок Олени Миколаївни Маркитан завідувачка бібліотеки Лілія Полковниченко.

Мета бібліотеки: створювати комфортне середовище в бібліотеці користувачам різного віку.

Зона для сімейного читання "Всіх запрошує Малюк Котя!" подобається всім користувачам бібліотеки. Сьогодні першокласники мали змогу познайомитись з журналами "МАЛЮК КОТЯ" та "НА КРИЛЬЦЯХ АНГЕЛА".

Приємно стверджувати, що журнали читають у сімейному колі, читацькі та шкільні родини у бібліотеці.

Бібліотека висловилаподяку редакторам та художникам журналів ОЛЬЗІ ЛАПУШЕНІ ТА АНАТОЛІЮ ЛАПУШЕНУ за партнерство та співпрацю.

БІБЛІОТЕКА БАЖАЄ ЧИТАЧАМ ГАРНОГО НАСТРОЮ ТА НОВИХ ЦІКАВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!