04.09.2014Веселий гребінець

 Нещодавно Малюк Котя  дізнався, що у санаторії в Пущі-Водиці проживає переважна більшість жінок із дітьми, люди похилого віку із Криму та Сходу – вони не біженці, не переселенці, не іммігранти... Вони – Українці, наші ЗЕМЛЯКИ! І головне наше завдання – зробити перебування – комфортним та спокійним, щоб вони відчули нашу підтримку, що їх не покинули напризволяще.

 Як же бути впевненим та красивим коли ти знаходишся у скрутному становищі… Міжнародний благодійний фонд Преподобного Сергія Радонезького спільно із благочинним Бучанського округу протоієреєм Олександром (Козинцем), та викладачами Київської Академії перукарського мистецтва запропонували спробувати себе в ролі моделей співвітчизникам, які проживають у санаторії в Пущі-Водиці. Малюк Котя приєднався до такої цікавої і потрібної акції. А в гості Котя поїхав не з порожніми руками – прихопив із собою чимало журналів та книжок.
 Пригадуєте, як ми в дитинстві трішки хотіли відчути себе по-справжньому дорослими і стильними, модним та привабливим? У пансіонаті «Джерело» у Пущі-Водиці «дорослі діти» - хлопчики та дівчатка втілювали свої мрії в реальність, сміливо сідали на стільчики та радилися із майстром, яку красу їм створити гребінцем.
 Перукарі перетворили стрижки в особливі та захоплюючі події. Постійно підтримували інтерес дітлахів. І гуртом вибирали зачіски, і дозволяли заколочки та різиночки закріпити подругам, і читали під час стрижки журнал «Малюк Котя». Домовилися приїхати на дві з половиною години, а вийшло майже шість.
  Побачити свою дитину красивою та щасливою - це радість для будь-якої мами.
 Правду кажуть, що краса надихає людей робити величні вчинки!