21.06.2019ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ

Що може бути кращим за літні канікули? Правильно, літні канікули з журналом «Малюк Котя»!

Бібліотека ім. О. С. Грибоєдова, що знаходиться в м. Київ на вулиці Вишгородський 29, люб’язно запросила Малюка Котю до себе у гості, щоб познайомити його з малечею – постійними відвідувачами бібліотеки. Котя, як завжди, не розгубився: покликав свого друга – чарівника,   прихопив із собою ігри, веселощі і, звісно, подарунки, і ось він вже на київському Подолі, в затишній бібліотеці знайомиться з маленькими поціновувачами літератури.

Зустріч пройшла у веселій і захопливій атмосфері. Чарівник, як і завжди, розповідав дітям цікаві казки, грав з ними у різноманітні ігри і влаштовував неймовірні конкурси. А маленькі розумники не відставали: виконували всі завдання, відповідали на всі запитання, відгадували всі загадки.

Подарунки і спільна фотосесія стали достойним фіналом чарівного дійства. Діти стали справжніми друзями з малюком Котею,  а справжню дружбу, як кажуть, за гроші не купиш.

Особливу подяку Малюк Котя, разом з усією редакцією, хочуть висловити колективу бібліотеки ім. О. С. Грибоєдова. Чудові люди, справжні освітяни і хранителі знань, які в наш нелегкий час спромоглися перетворити невеличку районну бібліотеку у справжній культурний центр.

Бібліотека імені Олександра Грибоєдова - місто Київ