25.01.2019УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ! МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ "УКРАЇНСЬКА КАЗКА"!

Журнал для маленьких розумників "Малюк Котя" долучився до патріотичного, проукраїнського Арт-проекту "УКРАЇНСЬКА КАЗКА" як інформаційний спонсор і сподвижник, а також увійшов до призового фонду!

"І чужому навчайтесь й свого не цурайтесь." Т.Г.Шевченко.

НАСТУПНИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ №2, 2019 БУДЕ ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКИМ НАРОДНИМ КАЗКАМ!

Також ви зможете побачити на сторінках журналу роботи учасників виставки Арт-проекту "УКРАЇНСЬКА КАЗКА"!

ЗАПРОШУЄМО 

26 ЛЮТОГО, о  16.00

НА УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «УКРАЇНСЬКА КАЗКА»!

«Українська казка» - це не просто виставка, а мистецький проект, мета якого побачити казковий дивовижний світ очима дитини. Проект цікавий не тільки дітям, а також і дорослим, адже в кожній людині, незважаючи на її вік і поважність, живе маленька дитина з притаманними їй дитячою уявою, чистими мріями, емоціями. Картини, які малює наша уява, інколи ми бачимо у снах, які повертають нас в яскраве дитинство - країну Мрій, де добро завжди перемагає. 

Метою проекту є популяризація українських казок, залучення дітей до образотворчого мистецтва та читання української дитячої літератури, а також збереження нашої національно-культурної спадщини.

Над проектом працювала велика кількість талановитих й ініціативних людей. Насамперед, це діти, які підготували чудові малюнки за мотивами рідних українських казок. Це вихованці ОПК «Либідь» Солом'янського району, учні художньої школи Doc Art School та центру дитячого розвитку «Кіт Муркіт» від 3 до 14 років. А також дорослі: Керівник проекту Юлія Докторова — громадський активіст, волонтер, засновник соціальної групи «З краплинок море», фотограф і художник, керівник Doc Art School, викладач в ОПК «Либідь» Солом'янського району, учасник багатьох виставок, роботи якої знаходяться у приватних колекціях в Україні, Чехії, Італії, Бельгії, Німеччині, Франції, Грузії, ОАЕ, Австралії та США.

Волонтерська група проекту: Олександр Козловський – журналіст Укрінформу, засновник благодійного фонду «Родина Милосердя», Віта Вєтрова - громадський активіст, волонтер, trаvel-фотограф, Ірина Петрова, Ольга Лапушена та Анатолій Лапушен – засновники й автори всеукраїнського журналу для дітей до 7 років «Малюк Котя», засновники студії графічного дизайну «RK disign», художники, роботи яких знаходяться в приватних колекціях світу, учасники багатьох виставок, дитячі письменники, журналісти.

Партнери:  Журнал для маленьких розумників «Малюк Котя»,  Національне інформаційне агентство Укрінформ,  Студія графічного дизайну «RK design» http://rkdesign.com.uahttps://www.facebook.com/rkdesign.com.ua/ , Ірина Петрова - керівник та засновник ТМ «Модний карапуз», український виробник дитячого одягу, що спеціалізується на виробництві верхнього дитячого одягу, головних уборах, трикотажних виробах, «korolevich beauty school», -«ПряНіка»,  Незалежна пекарня «Сова пече».

Проект відбувається за інформаційної підтримки Національного інформаційного агентства Укрінформ, всеукраїнського журналу для дітей КОТЯ МАЛЮК.

Актуальність теми очевидна, тому що, як виявилося, сучасні діти майже не знають рідних українських казок, тому під час реалізації проекту, на наших уроках, дітям читали українські народні казки, до яких вони потім  малювали картини, перетворюючи почуте у візуальні образи. Кожна дитина має своє унікальне бачення й особисту уяву. І саме завдяки цьому, ця виставка є унікальною і неповторною.

Техніка виконання – акварель, гуаш, акрил.

На Вас чекають казкові малюнки, урочистий концерт вихованців ОПК «Либідь» Солом'янського району та клубу «Лідер»,майстер-клас від центру дитячого розвитку «Кіт-Муркіт».

"Дорогі друзі!

Із великим задоволенням ділюся з Вам цією Важливою подією.

Важливою для мене, бо це результат моєї праці, частина мого життя, мої погляди та переконання. Люблю свою роботу, країну і відчуваю в собі енергію робити саме такі важливі проекти.

Важливо для людей, без яких цього проекту, можливо, і не було б, які розділили мою думку та підтримали своєю енергією цей проект. Це наш волонтерський склад: Вита Ветрова, Анатолий Лапушен, Ольга Лапушена, Oleksandr Kozlovskyi, а також мої близькі Ольга Миженина, Марк Докторов та друзі Вера Вальчук (Vera Valchuk), Юлия Королевич.

Важливо для дітей, які відвідують мої заняття в ОПК «Либідь» Солом'янського району, які дуже старалися, готуючись до виставки. Для багатьох з них це буде першою важливою подією такого масштабу в їхньому житті.

Важливо для країни... Бо саме українські казки - це те, з чого ми маємо демонструвати нашім дітям любов до України.

Проект цікавий, яскравий, емоційний.

Запрошую усіх відвідати виставку, яка відбудеться 26 лютого у виставковому залі Національного інформаційного агентства Укрінформ

 

 (вул. Богдана Хмельницького, 8/16)

Ласкаво просимо!"

Запрошує керівник проекту Julia Doktorova .