24.12.2020У Бібліотеці-філії 18 ЦМБ для дорослих м. Миколаєва відбулася святкова новорічна онлайн-зустріч Медіавіконце "На Новорічних гостинах у дитячого журналу "Малюк Котя"

І знову відбулася щаслива зустріч з друзями!!! :) Я - Котя і редактори журналу, щиро вдячні провідному бібліотекарю Лілії Полковниченко і Бібліотеці-філії 18 ЦМБ для дорослих м. Миколаєва за дружбу і співпрацю! 

У Бібліотеці-філії 18 ЦМБ для дорослих м. Миколаєва, яку провела провідний бібліотекар Лілія Полковниченко Лилия Полковниченко, відбулася святкова новорічна онлайн-зустріч Медіавіконце "На Новорічних гостинах у дитячого журналу "Малюк Котя" з активними користувачами бібліотеки учнями 2-го"А" класу Миколаївська загальноосвітня школа 1 імені Олега Ольжича та їх класним керівником вчителем-методистом Ольга Радул Зустріч проходила у форматі ZOOM-з'єднання. Учнів зустрічали цікаві номери журналу Котя Малюк, та нового журналу, який називається "На крильцях Ангела" які були надіслані бібліотеці редакцією. журналу. 

Діти-читачі вже знають і дуже полюбили чудового героя Котю малюка, який колись народився у бібліотеці міста Києва і став справжнім дитячим дивом - україномовним дитячим журналом для маленьких розумників "Котею Малюком". А також діти познайомилися з маленьким Ангеликом - головним героєм першого дитячого християнського журналу від Православної Церкви України і також полюбили його. На віртуальне святкове дійство завітав іграшковий Котя та Святий Миколай! У своїй чарівній торбинці він приніс дітям подарунки! Разом із Котьою читачам було презентовано журнали, в яких завдяки рубрикам можна дізнатись неймовірно цікаві речі, у зимовому номері журналу розповідається про ковзанку, сноуборд, ковзани, а також можна навчитись проходити лабіринти, відгадувати ребуси, вчити англійські слова чи взагалі створити власноруч зимову гру "Лижні перегони", яку редактори відтворили для читачів на цупкому папері.

ZOOM-з'єднання відбувалось у справжній святковій атмосфері, яка панувала у шкільній класній кімнаті учнів 2-го "А" та у бібліотеці.

Дякую за дружбу! З повагою, Котя малюк! :)

Щиро двдячні за дружбу, співпрацю і небайдужість!

З повагою, редактори Анатолій Лапушен, Ольга Лапушена.