12.05.2020Світлини від користувачів Бібліотеки 18 в Корабельному міста Миколаєва під час читання спецпроекту від журналу "Малюк Котя" "Цікаво вдома!" для маленьких карантинщиків!

 Бібліотека 18 в Корабельному (м. Миколаїв пр. Корабелів,12) Отримала приємні відгуки від читачів, а також отримала світлини від користувачів бібліотеки - учнів 1-го "А" класу під час читання спецвипуску журналу. Щиро дякуємо їм, а також їх батькам, вчительці Ольга Радул, та Миколаївська загальноосвітня школа 1 імені Олега Ольжича.  
Спецвипуски журналу можна читати на будь-якому електронному пристрої, який вам буде зручним, тобто: зі смартфону, планшету, комп'ютеру. Також ви маєте змогу роздрукувати PDF спецвипусків на звичайному принтері, що дасть змогу маленьким карантинщикам розфарбовувати розмальовки, розгадувати ребуси. Спецвипуски журналу надруковані у чорно-білому кольорі, що дозволяє читачам зробити його кольоровим на свій смак, розфарбувавши роздрукований примірник журналу.
Журнал містить чудові вірші, оповідання, казки від українських сучасних авторів Ольга ЛапушенаНадія МалафєєвськаАнна Середа, Ірини Кошевої, Віри Правоторової, Ольги Науменко, Жанни Хоми, Наталії Бонь, а також чудові розмальовки та завдання.
До Дня Матері, який ми святкували 10 травня всім матусям автори присвятили вірші та колискові, а ще дуже гарну розмальовку, її можна розмалювати у сімейному колі.

Роздрокувати журнал або почитати його з електронного пристрою можна за посиланням
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1179375225732359&id=100009796788204

Дякуємо щиро нашим інформаційним партнерам Бібліотеці-філіалу 18 для дорослих ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва, Національному музею літератури України місто Київ та Онлайн-журналу "Мама WOW" за інформаційну підтримку благодійного спецпроекту від журналу "Малюк Котя" "ЦІКАВО ВДОМА"!

Дякуємо всім авторам, що подарували маленьким карантинщикам свої талановиті твори!

Дякуємо всім небайдужим за підтримку спецпроекту репостами в соцмережах!♥