23.06.2023Родинне свято «Мудрість книг об'єднує родину» разом з Котею!

Родинне свято «Мудрість книг об'єднує родину» у Бібліотека-філія 18 ЦМБ ім. Кропивницького м. Миколаєва

Зустрілись учні 1-А класу Миколаївської гімназії 48, батьки та вчителька Тетяна Миколаївна Зеленчук Tatyana Zelenchuk

Бібліотека радо зустрічала класну родину! Цікаві виставки миколаївської майстрині Олени Миколаївни Маркитан Елена Маркитан , книги для дітей миколаївських авторів, книги для дітей з доповненою реальністю, книга у стилі поп-арт «Миколаїв», бібліотечний музей історії рідного краю.

На свято завітав головний персонаж дитячого журналу МАЛЮК КОТЯ журнал для дітей , він подарував першокласникам веселу руханку. Діти познайомились з журналом дякуючи друзям та партнерам бібліотеки - редакторам та художникам журналу Ольга Лапушена та Анатолій Лапушену.

Родинне свято об'єднало коло батьків і дітей на майстер-класі, де всі разом виготовили «Веселі глечики» з кольорового паперу. Майстер-клас присвятили відкриттю виставки гончарних виробів, що зараз експонується у бібліотечному музеї.

Є дні, коли таємниці розкриваються, коли ми усвідом­люємо: у житті немає випадковостей - ні у зустрічах, ні у вчинках, ні у речах, які нас оточують. І чим більше душі ми вкладаємо у те, що потрібно дітям, тим більшим стає сенс нашого життя.

Модератор заходу завідувачка бібліотеки Лилия Полковниченко

Роль Коті Малюка виконала Наталья Янцен

#твоябібліотекапоруч

https://www.facebook.com/kotya.maluk/

#ЖурналМалюкКотя