24.05.2020Репортаж від головного бібліотекаря Лілії Полковниченко Бібліотеки 18 в Корабельному міста Миколаєва - інформаційного партнера Спецпроекту від журналу "Малюк Котя" "ЦІКАВО ВДОМА".

Вітаю, любі друзі! ♥

Як настрій?

Сподіваюсь, що разом із спецвипусками від журналу "Малюк Котя" вам хоч трошки було веселіше і цікавіше проводити час вдома під час карантину.

Про те, як читали спецвипуски дітки міста Миколаєва ви можете дізнатися з  цікавого репортажу, який отримала наша редакція від головного бібліотекаря Бібліотеки 18 в Корабельному міста Миколаєва Лілії Полковниченко.

Бібліотека 18 в Корабельному міста Миколаєва є інформаційним партнером Спецпроекту від журналу "Малюк Котя" "ЦІКАВО ВДОМА".

Дякуємо за дружбу і співпрацю!

Завжди ваш, малюк Котя!♥

"Редакція Всеукраїнського україномовного журналу для маленьких розумників "Малюк Котя" під час карантину започаткували спецпроект безкоштовного електронного спецвипуску журналу "ЦІКАВО ВДОМА".
Спецвипуск надавав змогу всім маленьким читачам та їх батькам використовувати час саме для сімейного читання. Що стосується окремо матусь, то для них були написані вірші, створені розмальовки, мами мали змогу займатись разом зі своїми дітьми, або читати вголос цікаві казки, вірші та оповідання сучасних українських авторів Ольга ЛапушенаАнна СередаНадія МалафєєвськаОлександр СкрябінЖанна Хома, Віри Правоторової, Ольги Науменко, Наталії Бонь, Ірини Кошевої.
Бібліотека 18 в Корабельному (пр.Корабелів,12) отримали чудові світлини від свої читачів, а саме від учнів 1-го "А" класу Миколаївська загальноосвітня школа 1 імені Олега Ольжича, які долучились до читання разом із батьками та своєю вчителькою Ольга Радул.
Родини, що читали у сімейному колі та надіслали світлини Светлана ПавловаТаня ЛистопадМарина Ерошенко та інші.
Бібліотека-філіал18 ЦБС для дорослих м.Миколаєва разом із Центральна бібліотека ім.М.Л. Кропивницького м.Миколаїв, як інформаційні партнери благодійного спецпроекту разом із Національним музеєм літератури України, м. Київ та Онлайн-журналом "Мама WOW" ("Проект для жінок, що надихає") вдячні редакції спецвипуску, особисто головному редактору журналу "Малюк Котя" Ользі Лапушені за створення чудового неймовірно цікавого спецвипуску для читачів бібліотеки нашого міста Миколаєва.
Дякуємо всім родинам, мамам, вчителям шкіл Корабельного району міста Миколаєва за підтримку та співпрацю.
Останній спецвипуск "Цікаво вдома",
ЧЕТВЕРТИЙ номер, який вийшов 21 травня дуже сподобався всі нашим читачам і обов'язково сподобається всім, хто буде його читати! Завантажити спейвипуск або роздрукувати його на звичайному принтері можна за посиланням:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1189507628052452&id=100009796788204
Щиро дякуємо всім авторам за чудові твори для наших читачів та редакції спецпроекту "Цікаво вдома"!"

Головний бібліотекар бібліотеки
Лилия Полковниченко