31.05.2020ПОДЯКА!

ОТЖЕ - МИ ЗАВЕРШИЛИ БЛАГОДІЙНИЙ СПЕЦПРОЕКТ «ЦІКАВО ВДОМА!» ВІД ЖУРНАЛУ «МАЛЮК КОТЯ», ЯКИЙ БУЛО СТВОРЕНО ЗАДЛЯ ПІДТРИМКИ МАЛЕНЬКИХ КАРАНТИНЩИКІВ, ЯКИМ ДОВЕЛОСЯ ВПРОЖОВЖ ВСЬОГО КАРАНТИНУ СИДІТИ ВДОМА!

Чотири ЕЛЕКТРОННІ СПЕЦВИПУСКИ від журналу «МАЛЮК КОТЯ» мали підняти настрій маленьким українцям, покращити їхній моральний стан, показати, що вони не самотні в скруті, що Країна пам’ятає про них та підтримує.

Величезна кількість дорослих українців підтримала наш благодійний СПЕЦПРОЕКТ і доєдналася до нього.

Сучасні письменники, поети, працівники бібліотек, працівники Національного Музею Літератури України, блогери, небайдужі  українці. Всі ми зробили все, що від нас залежало, щоб СПЕЦВИПУСКИ були цікавими, зручними у використанні і потрапили до якнайбільшої  кількості діток.

СПЕЦВИПУСКИ були створені таким чином, щоб їх можна було і читати на будь-якому електронному пристрої , і роздруковувати на звичайному чорно-білому принтері в необмеженій кількості. Дорослим достатньо було перейти за посиланням, завантажити pdf-файл з сайту www.kotya.com.ua, а також на ФБ сторінці журналу «МАЛЮК КОТЯ» і роздрукувати його на чорно-білому принтері. СПЕЦПРОЕКТИ виходили два рази на місяць: 9 та 23 квітня, 7 і 21 травня.

Завдяки спільним зусиллям, читачі отримали захопливі казки, пригодницькі оповідання,  веселі і повчальні вірші, красиві розмальовки, ігри, складні лабіринти, ребуси і загадки. І, що найголовніше, ми сподіваємося, що вони відчули теплоту  наших душ і щире бажання їх підтримати. Також ми не забули підтримати і матусь, що опікуються маленькими карантинщиками і  подарували їм персональні розмальовки та вірші для покращення настрою.

Ми – редакція журналу «МАЛЮК КОТЯ» від щирого серця дякуємо всім вам, друзі, хто доєднався до нашого вже спільного з вами, СПЕЦПРОЕКТУ «ЦІКАВО ВДОМА!»

ПИСЬМЕННИКИ І ПОЕТИ: Надія Малафєєвська, Анна Середа, Ірини Кошева, Віра Правоторова, Ольга Науменко, Жанна Хома, Наталія Бонь, Олександр Скрябін, Анна Павленко, Марія Солтис-Смирнова, Ольга Лапушена.

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ СПЕЦПРОЕКТУ:

Національний музей літератури України museumlit.org.ua

Бібліотека-філіал18 ЦБС для дорослих м. Миколаєва разом з Центральною бібліотекою  ім. М. Л. Кропивницького м. Миколаєва.  Korabelniy.wordpress.com

Проект для жінок, що надихає – онлайн-журнал mamaWOW.com.ua, онлайн-спільнота @motherWOW.

Шановні друзі-читачі, ми залишаємо Спецвипуски на сайті журналу.

Можливо, вони стануть вам в пригоді й у подальшому житті.