03.03.2024"Наші автори про себе" Дитяча письменниця Ольга Лапушена!

Вітаю!

Мене звати Ольга і я – дитяча письменниця. 

Все починається ще з дитинства і моя любов до вигадування казок також. Почну з того, що Мої батьки багато читали і мали величезну бібліотеку, що постійно поповнювалася. Значна частина цієї бібліотечної колекції складалася з дитячої літератури, яку збирали особисто для мене. Мені  постійно  читали. Окрім цього, батько і сам вигадував й розповідав мені  чарівні історії куди б ми не їхали, куди б не йшли, тому моя уява постійно працювала. Також для мене передплачували всі наявні на той час дитячі журнали. Тож у мене просто не залишилося вибору, як і самій почати багато читати і вигадувати казки, а згодом вирости в дитячу письменницю :)   

Цікавим досвідом для мене була участь в проекті від Укрпошти – написання книги «Чарівна країна марок». Прекрасними ілюстраціями книгу прикрасив талановитий український художник Анатолій Лапушен.

Особливо вдячна за запрошення до участі в проекті створення книжок для діток з вадами зору письменника і громадського діяча Вакуленко-Ко. Завдяки якому мою казочку «Пригоди червоного автомобільчика» надрукували шрифтом Браєля.

Також мої твори  можна зустріти в журналах «Малюк Котя», «На крильцях Ангела», у багатьох  підручниках та посібниках.

Щоб ми не робили, ми все робимо для дітей. І чим раніше людина збагне цю просту істину, тим кращим і добрішим стане цей світ.

https://www.facebook.com/kotya.maluk/ 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063642333578

https://mala.storinka.org/