29.02.2024 Нагородження переможців ІІ міжнародного дитячого естонського-португальсько-українського конкурсу творчих робіт «Дракончик»!

 

У бібліотеці-філії №4 ЦБС для дітей м. Одеси відбулося нагородження переможців ІІ міжнародного дитячого естонського-португальсько-українського конкурсу творчих робіт «Дракончик», у якому взяли участь діти різних країн. Конкурс було організовано секцією дитячих письменників одеської організації НСПУ та ЦБС для дітей м. Одеси, дитячою бібліотекою №4.

Завідувач бібліотеки-філії №4 Олена Чуприна розповіла про те, що на конкурс було надіслано понад 600 робіт з України та інших країн. Діти реалізували себе у творчості, придумавши найнеймовірніші сюжети та форми зображень.

Журі визначило переможців конкурсу у номінаціях «живопис», «графіка», «декоративно-ужиткова творчість», «поезія», «казка», «відео».

Найкращі роботи надруковані в київському дитячому журналі «Котя Малюк» та естонському дитячому журналі «ТАНЕКЕ»

На виставці представлені дракончики з мила, листя, гігантські фігури з картону, графічні роботи, яскравий живопис та фантазійні вироби. А також рукописна книга про дракона.

На нагородження прибули також дракони з країни Драконії та кішка, яка потоваришувала з драконами у виконанні керівника театру «Балаганчик» Мистецької школи № 13 Надії Хохлової та її учня Микити Іванова та казкарки Інни Іщук. А також прибув і мешканець тераріуму одеського зоопарку сам дракончик (бородатий агама) у супроводі співробітниці Галини. Діти дізналися, як живуть дракончики, які потрібні їм умови.

З вітальним словом із відеозв'язку виступила редактор естонського журналу ТАНЕКЕ Ілона Мартсон. Цього року до конкурсу приєдналося дитяче об'єднання “Infant” (Португалія), яку очолює Олена Степовик.

У святковому концерті взяли участь учні Мистецької школи №4 (директор С. І. Литвинов)

Моя сторінка на ФБ: МАЛЮК КОТЯ журнал для дітей

Дитяча бібліотека 4 м.Одеса    

Алёна Чуприна  

Департамент культури, міжнародного співробітництва та євроінтеграції ОМР