05.06.2023МИКОЛАЇВ - МІСТО НА ХВИЛІ ГРИ!

МИКОЛАЇВ - МІСТО НА ХВИЛІ ГРИ!

3 червня проходив фестиваль настільних ігор «МИКОЛАЇВСЬКА ФІШКА», організований Центральна бібліотека ім.М.Л. Кропивницького м.Миколаїв

До фестивалю долучилась  Бібліотека-філія 18 ЦМБ ім. Кропивницького м. Миколаєва організувавши фестиваль ігор для всіх користувачів, дорослих і маленьких жителів Корабельного району.

Настільні ігри, лабіринти, пазли, ребуси, кросворди, інтерактивні ігри, що запропонували на сторінках журналів редактори дитячих журналів «Малюк Котя» та Християнський журнал для дітей "На крильцях Ангела". Україна. Ольга Лапушена і Анатолій Лапушен, гра «Моя Україна», шахи, настільні ігри різної тематики, поліцейська гра, дитячі ігри.

Особливою популярністю користувалась гра в шахи. На фестиваль завітала Алевтина Валеева - переможиця шахматного турніру у місті Миколаєві серед пенсіонерів міста, яка зайняла перше місто. Пані Алла сьогодні навчала дітей, наших юних відвідувачів грати в шахи, показавши декілька позицій фігур, що ведуть до перемоги в грі.

Також проходили майстер-класи для дітей. Виготовляли з кольорового паперу закладки для книг та іграшкові паперові вироби.

Вийшло багато чудових фото! Бібліотека разом з редакцією журналу "Малюк Котя" дякуюють  юним читачам за участь у організації фестивалю, а особисто Катя Тринька та мамі Катерини Ирина Тринька , завідувачці бібліотеки Миколаївський ліцей імені Олега Ольжича Larisa Tarasova

Разом до Перемоги!

Дякую моїй улюбленій бібліотеці за плідну співпрацю і щиру дружбу! Завжди Ваш, Котя! ♥

#твоябібліотекапоруч

https://www.facebook.com/kotya.maluk/