01.11.2023Міжнародний конкурс «ДРАКОНЧИК»!!!♥

УВАГА!!!
Розпочинається Міжнародний конкурс «ДРАКОНЧИК»!!!♥

1 листопада стартував Міжнародний конкурс «ДРАКОНЧИК», присвячений символу 2024 року – дракону.
Одеса - літературне місто ЮНЕСКО, співпрацює з культурними спільнотами різних країн, популяризуючи творчість та літературу. Міжнародний конкурс покликаний розкрити таланти дітей у створенні малюнків, аплікацій, іграшок, віршів і казок, та інсценування літературних творів, присвячених символу 2024 року - дракону. А також популяризації Одеси та співпраці з дитячими журналами Києва та Таллінна. І співробітництво з культурною спільнотою Португалії.
Конкурс організовано секцією дитячої літератури одеської організації НСПУ, дитячою бібліотекою № 4 ЦБС для дітей м. Одеси, з естонським журналом ТАНЕКЕ, українським журналом «Котя Малюк» та Центром сучасного розвитку INFANT за підтримки департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції одеської міської ради, Національної спілки письменників України.
На конкурс приймаються оригінальні малюнки, декоративно-ужиткова творчість, вірші, та казки, інсценування віршів та театральні мініатюри. Усі роботи учасників надсилаються до оргкомітету фестивалю, фото або відео робот розмішаються на його сторінці та беруть участь у глядацькому голосуванні. Найкращі роботи будуть опубліковані в журналах ТАНЕКЕ та українському «Малюк Котя». А також візьмуть участь у виставці, та концерті. І будуть показані в інших містах та країнах, популяризуючи Одесу – літературне місто ЮНЕСКО.
До участі у конкурсі «ДРАКОНЧИК» запрошуються усі бажаючі, віком від 6 до 18 років.
На конкурс подаються кольорові та чорно-білі малюнки будь-якого формату, декоративно-ужиткова творчість, авторські іграшки, вірші, та казки (не більше 3 аркушів), відео інсценування літературних творів, до 1 лютого 2024 учасники року надсилають фото своїх робіт, тексти та відео на мейл library4od@gmail.com
Переможці конкурсу нагороджуються Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів та подарунками. За рішенням журі може бути визначено Гран-прі та спеціальні нагороди.
Виставка та нагородження переможців проводиться у бібліотеці-філії №4 ЦБС для дітей м. Одеси. Найкращі роботи будуть опубліковані в українському журналі «Котя Малюк» та естонському журналі «ТАНЕКЕ».
Дитяча бібліотека 4 м.Одеса
#Конкурс #Бібліотека #ЖурналМалюкКотя #ЖурналТанеке #МіжнароднийКонкурс #Творчість #Дракон