13.10.2015Мій батько – справжній захисник не тільки нашої сім'ї але й країни

Котя Малюк взяв участь в благодійній акції "Мій батько – справжній захисник не тільки нашої сім'ї але й країни", яку провів міжнародний благодійний фонд "МБФ Преподобного Сергія Радонежського".

Тонкий аромат святкових страв, барвисто упакований подарунок для тата-захисника… Члени сім'ї збираються за одним столом, щоб провести час за родинним святковим частуванням. Саме ця картина постає перед уявним поглядом при одному згадуванні про свято. 
Свято День захисника України, у день святої Покрови Пресвятої Богородиці — відмінний привід навіть на відстані «зігріти» когось своєю любов'ю. 
У святкові дні Міжнародний благодійний фонд Преподобного Сергія Радонежського не забуває і про тих, хто не має можливості посидіти за родинним столом, не забуває їхні родини. Адже у нас є традиція - здійснювати на свята безкорисливі благі справи, допомагати тим, хто волею випадку позбавлений святкового частування, тепла сімейного вогнища. Зробити диво для Воїнів які захищають нас і нашу землю, вони найбільше його потребують.
«В житті кожної людини є найрідніші, ті які піклуються та дбають про неї. Із наближенням свята, ми вирішили привітати від імені батьків які захищають нашу Батьківщину, їхні родини. Найкращий подарунок для кожного батька – почути бажані слова від своєї дитини - слова гордості за свого татуся, а також слова подяки, за те, що він існує в їх ньому житті. Але перебуваючи на передовій вони не можуть долучитися до святкового столу, а інколи і зателефонувати... Хай буде це свято самим чарівним, святом чудес і добра» - зазначив президент Міжнародного благодійного фонду Преподобного Сергія Радонежського, Сергій Саранов.
Нехай бачення високих чудес допомагає нам йти по життю і долати труднощі. Спільна підтримка і розуміння, життя в сьогоденні і розсудливість допоможуть у найвідчайдушніші хвилини. Так нехай кожному будуть доступні ці чудеса. Творити свою долю – право людини, а її здійснення при божественній підтримці.
Незабувайте, наближається вшанування українських вояків, День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці.
У ці передсвяткові дні бажаємо щоб родини наших Захисників були переповнені світлом, любові і тепла, добром та затишком.
Нехай Пресвята Богородиця допомагає Вам у всіх починаннях. Будьте благословенні і щасливі, не втрачайте віру у перемогу!