29.10.2021МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗПИСУ ГІПСОВИХ ФІГУРОК І ЗУСТРІЧ ЧИТАЧІВ З ЖУРНАЛАМИ "МАЛЮК КОТЯ".

Бібліотека-філія 18 ЦМБ ім. Кропивницького м. Миколаєва

МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗПИСУ ГІПСОВИХ ФІГУРОК.

ЗУСТРІЧ ЧИТАЧІВ З НОВИМИ ЖУРНАЛАМИ "МАЛЮК КОТЯ".

Сьогодні, в рамках шкільних осінніх канікул, відбулась зустріч читачів з новими журналами "Малюк Котя" та "На крильцях Ангела" а також майстер-клас з розпису гіпсових фігурок "Кольорові фантазії з Малюком Котьою".

Майстер-клас проходив у Бібліотеці-філіалі 18 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького для всіх бажаючих, читачів та користувачів бібліотеки, для маленьких і дорослих дітей.

Осіння пора - це кольорова гама всіх відтінків жовтого, помаранчового, червоного, зеленого. І сьогодні Лілія Полковниченко завідувачка бібліотеки, яка була модератором заходу розповідала про технологію розфарбування гіпсових фігурок акварельними фарбами та гуаш'ю.

Фігурки - казкові герої, отримані в дар від майстрині Ольги Костриж-Мазуренко. Про Ганса Христіана Андерсена, Шарля Перо, Сергія Аксакова та інших казкарів, що написали безліч цікавих казок для дітей згадували під час роботи всі хто потрапив на майстер-клас – це учні 3"А" класу Миколаївська загальноосвітня школа 1 імені Олега Ольжича (учитель Ольга Радул ) та дівчата 9-го класу.

Бібліотека висловила подяку редоктарам та художникам  ЖУРНАЛУ "МАЛЮК КОТЯ" ОЛЬЗІ ЛАПУШЕНІ, АНАТОЛІЮ ЛАПУШЕНУ ТА КОСТЯНТИНУ ЛАПУШЕНУ.

ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ЗАВІТАВ НА ЗАХІД. БАЖАЄМО ПРИЄМНИХ КАНІКУЛ!