05.10.2023«МАЛЮК КОТЯ» ТА «НА КРИЛЬЦЯХ АНГЕЛА» для юних читачів Бібліотека-філія 18 ЦМБ ім. Кропивницького м. Миколаєва!

Котя і Ангел серед друзів-читачів! 

 «МАЛЮК КОТЯ» ТА «НА КРИЛЬЦЯХ АНГЕЛА» для юних читачів Бібліотека-філія 18 ЦМБ ім. Кропивницького м. Миколаєва!

"Сьогодні кур'єрською доставкою Нова пошта було доставлено у бібліотеку 50 нових журналів з міста Києва від партнерів бібліотеки - редакції журналів Котя МАЛЮК КОТЯ журнал для дітей та Християнський журнал для дітей "На крильцях Ангела". Україна., головних редакторів, художників журналів, авторів багатьох дитячих творів, що друкувались у журналах Ольга Лапушена та Анатолія Лапушена.

Коли мені надходить повідомлення з Нової пошти про, те що прийшла посилка, радію неначе дитина! А як, радіють діти, коли тримають новенький журнал, це для них несподіванка, диво, магія у порівнянні з гаджетами! Коли даруємо, то взагалі обличчя сяють радістю!

Безмежно дякуємо нашим дорогим партнерам та друзям пані Ользі та пану Анатолію за нові журнали для миколаївських дітей!

Дякуємо за підтримку наших маленьких читачів під час війни!

Разом з вами тримаємо культурний фронт і бажаємо вам безмежного щастя, міцного здоров'я, сил та створювати нові, такі цікаві журнали для наших юних читачів!

Разом до перемоги!

Україна - то любов!" - Розповідає завідувачка Бібліотека-філія 18 ЦМБ ім. Кропивницького м. Миколаєва Лілія Полковниченко Лилия Полковниченко .

Редакція щиро дякує пані Лілії Полковниченко і всьому колективу Бібліотека-філія 18 ЦМБ ім. Кропивницького м. Миколаєва за дружбу, спрівпрацю і популяризацію дитячих періодичних видань "МАЛЮК КОТЯ і "НА КРИЛЬЦЯХ АНГЕЛА"!

#Малюк_Котя

#На_крильцях_Ангела

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063642333578

https://www.facebook.com/kotya.maluk/

#твоябібліотекапоруч