06.06.2014Малюк Котя нагороджує

Малюк Котя разом з авторами журналу Ольгою і Анатолієм Лапушеними відвідав церемонію нагородження премією «Коронація слова», яка пройшла вже 14-ий раз поспіль в Україні.

Питання про доцільність проведення цьогорічної церемонії нагородження, яке турбувало засновників, для усіх решта було однозначним: "Проводити!" І конкурс пройшов символічно у приміщенні Центрального Будинку офіцерів на Грушевського в Києві. Патріотична атмосфера, яка зачарувала усіх присутніх, наскірзь була просякнута національною ідеєю єдності і свободи, спогадів про Майдан. Не було гламурних зірок, присутність яких у ці дні була б недоречною, проте прийшли політики, топ-менеджери, представники посольств...

Цьогоріч на конкурс надійшло близько шести тисяч робіт! І головний приз отримала викладач одного з Київських вишів, доцент, філолог Тетяна Белімова за соціально-історичний роман "Вільний світ". Попри це відзначеними виявилися ще кілька десятків авторів, чиї твори ми вже на початку осені зможемо придбати, відвідавши черговий Форум видавців у Львові.

Котя теж не залишився осторонь і нагородив авторів двох творів у номінації «Твори для дітей», які сподобалися йому особисто: Ірину Хомин з міста Львів за твір «Перо ангела» та Гнну Багряну з міста Київ за твір  «Читотинь».