24.06.2019"Літературно - природничий марафон "Краса природи спражнє диво, все неповторне і живе" з українським дитячим журналом "Малюк Котя"

І знову Котя малюк спілкувався зі своїми друзями-читачами у бібліотеці!

Дякуємо щиро за дружбу! 

"Літературно - природничий марафон "Краса природи спражнє диво, все неповторне і живе" з українським дитячим журналом "Малюк Котя" (редактор журналу Ольга Лапушена, художник Анатолій Лапушен) та цікава пізнавальна екскурсія "Моя бібліотечна країна" у Бібліотека 18 в Корабельному з вихованцями літнього пришкільного табору ЗЗСО 33, які завітали до бібліотеки разом із вчителями школи.
Всім випала змога познайомитись з номерами журналів "Малюк Котя", які розповідають про лелек та інших пташок, а також про домашніх птахів.
Для кожного з нас слово "природа" насамперед пов'язане з природою рідного краю, того куточка землі, де минають дитячі роки, де мамина колискова пісня зливається з шумом дерев за вікном. Наприклад, під час літніх канікул незабутнім спогадом для онуків залишається подорож до рідної бабусі, що мешкає у селі, про чудрву сільську природу та про бабусиних домашніх тварин.
З чудовим журналом "Котя Малюк" можна полинути у світ природи, дізнатись про життя тварин та різних пташок.
Цікаво було дізнатись і про книги-лабіринти, що є у бібліотеці, про цікаві настільні ігри, про лялькових геров книг, познайомитись з книгами миколаївських письменників, про "Екологічні казки", різні енциклопедії про тварин та природу, а також з різними цікавими номерами пізнавального журналу "Малюк Котя", який допоможе стати вірним провідником у країну знань та поринути у природу навколишнього світу."

Головний бібліотекар бібліотеки
Лилия Полковниченко