03.11.2015Красивою бути легко...

У вівторок, 27 жовтня, у Національному музеї літератури України відкрилася фотовиставка "Красивою бути легко...", яка присвячена соціалізації та адаптації в суспільстві жінок, що виховують дітей з інвалідністю. Виставка працюватиме до 7 листопада.
Виставку розпочала  прес-конференція, на якій обговорювалися шляхи співпраці громадськості, соціальної служби столиці та творчої інтелігенції в допомозі жінкам, що потребують психологічної підтримки, відбулася презентація довгострокового спільного соціального проекту.
Метою заходу є руйнування помилкового стереотипного ставлення до жінок, які виховують дітей з інвалідністю і опинились у скрутному становищі, як до таких, що не здатні жити повноцінним життям, - покращення їхнього емоційного стану та підвищення самооцінки. 
Запропонована фотовиставка - це не тільки візуальна демонстрація образів прекрасних героїнь, які знаходять в собі сили долати всі труднощі, але й окремі історії - життєві розповіді про кожну з них. 
На виставці представлені 17 історій, по кожній історії - 4 фотографії, це портрет мами, фотографія мами з дитиною, участь у фотосесії і історія кожної з них
Організатори: Укрінформ, Соціально-волонтерська ініціатива "З краплинок - море!".
Учасники: генеральний директор Національного музею літератури України Галина Сорока; головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лариса Остролуцька; фотохудожники Юлія Докторова та Ольга Грінблат; візажист-стиліст Юлія Королевич; мати дитини з інвалідністю Наталія Параскева.
За ініціативи професійних фотохудожників Юлії Докторової та Ольги Грінблат в рамках проекту, жінкам, які виховують дітей та молодь з інвалідністю було запропоновано створити новий образ - безкоштовно навчитися тонкощам мистецтва бути красунею за допомогою провідного візажиста-стиліста, переможця багатьох фахових міжнародних конкурсів Юлії Королевич, знятися у фотосесії.
Захід відбувся за підтримки Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Національного музею літератури України, Національного інформаційного агентства УКРІНФОРМ, Yuliya Korolevich beauty school, Докер-паб, ГК "В.М." бренд для фотодруку BARVA, дитячого журналу "Малюк Котя", БФ "Родина Милосердя".Зокрема, вона зазначила, що фотовиставка відбулася за допомогою провідного візажиста та професійних фотографів та реалізується в рамках соціально-волонтерської ініціативи "З краплинок - море!".

https://www.facebook.com/groups/648618428581316/?fref=ts