11.04.2014Котя в складі почесного журі

     Цього року Малюка Котю знову запросили до складу почесного журі Найпрестижнішого літературного конкурсу країни  міжнародного рівня -  «Коронація слова» у номінації "Твори для дітей" та «Пісенна лірика для дітей». Оскільки сам Котя не дуже  любить публічні зібрання, він делегував до журі своїх авторів: головного редактора Ольгу Лапушену та видавця Анатолія Лапушена.  

     Засновниками конкурсу «Коронація слова» є  талановите подружжя Юрія і Тетяни Логуш. Вони відродило цілий пласт української літератури. Кількість відкриттів давно перевищило цифру 238, книжкові полиці крамниць з україномовною літературою поступово витісняють російськомовну.

     "Коронація слова" справедливо вважається єдиним незаангажованим і цілковито прозорим конкурсом на пост-радянському просторі. Твори на нього поступають під псевдонімами, а ім'я автора зберігається у конфіденційному листі в юриста. Тут всі мають однаковий шанс: і домогосподарка, і Шевченківський лауреат. Тут всі рівні. Це є непоганим прикладом  для наших владних структур.

Тож Котя бажає успіхів конкурсантам! І нехай переможе найсильніший!