10.03.2014Котя в гостях у «Експериментаніума»!

     Нещодавно Котя познайомився з дуже цікавим музеєм «Експериментаніумі».

     «Експериментаніум» — це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки: тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів.

     Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм, акустика. В окремому залі представлена анатомія. Також у музеї ви знайдете різноманітні оптичні ілюзії та головоломки.

     Дві тисячі квадратних метрів захопливого дозвілля, три поверхи з наочними прикладами, понад двісті інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами, — усе це унікальний музей популярної науки і техніки «Експериментаніум», який з нетерпінням чекає на відвідувачів у самісінькому серці історичного Києва, на Подолі, за адресою вул. Верхній Вал, 2-а.

     Коті запросив музей «Експериментаніум» стати постійним гостем на сторінках журналу «Малюк Котя» у рубриці «Домашня Майстерня».