11.06.2019ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА" 2019

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА" 2019
НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЯ!

30 травня 2019 року у концерт-холі «Оазис» міста Києва відбулась церемонія нагородження ОДИНАДЦЯТОЇ Всеукраїнської Премії «Диво-дитина - 2019». 

Журнал "Малюк Котя",що був інформаційним спонсором  ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА" 2019, долучився й до призового фонду. Представники редакції журналу завітали на свято не з порожніми руками -  директор й співавтор журналу "Малюк Котя" Анатолій Лапушен нагородив лауреатів І, ІІ, ІІІ премій в номінації Найдивовижніша дитина грамотами від журналу "Малюк Котя", підбіркою журналів "Малюк Котя" й річною передплатою на 2020 рік на журнал "Малюк Котя".

Найдивовижніша дитина: ЛАУРЕАТ І премії - Михайлова Софія, 8 років, м. Київ, Київська обл.: занесена до Національного Реєстру Рекордів як виконавиця традиційного джазу на саксофоні з імпровізацією, володарка багатьох гран- прі та перших премій.
ЛАУРЕАТ ІІ премії - Черняєв Тихон, 9 років, м. Харків, Харківська обл.: занесений до Національного Реєстру Рекордів як наймолодший шахіст-першорозрядник, чемпіон Світу, Європи і України в рейтингу ФІДЕ, наймолодший в світі шахіст-стрімер, дворазовий чемпіон Світу зі швидких шахів, наймолодший кандидат у майстри спорту в історії шахів України. 
ЛАУРЕАТ ІІІ премії - Пузанов Іван, 8 років, м. Генічеськ, Херсонська обл.: переможець Відкритого чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці 2019, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2017, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2018.

Найрозумніша дитина:

1. Жданова Еліза, 13 років, м. Запоріжжя, Запорізька обл.: переможець третього етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець третього етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

2. Мосієнко Дарина, 13 років, смт. Розсошенці, Полтавська обл.: чемпіонка України, бронзовий призер чемпіонату Європи, член дорослої збірної України з шашок, кандидат у майстри спорту.

3. Лінов Єгор 13 років, Сагатий Тимофій 12 років (команда YellowCat), м. Київ, Київська обл.: переможці Всеукраїнської олімпіади з робототехніки Robotica 2017, переможці у молодшій лізі в олімпіаді Robotica 2018, переможці у всесвітній олімпіаді WRO-2018 з роботехніки в Таїланді.

Найспортивніша дитина:

1. Могильченко Ксенія 12 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.: чемпіонка України з акробатичного рок-н-ролу, дворазова призерка чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу.

2. Пилипчук Ольга, 12 років, м. Славута, Хмельницька обл.: дворазова чемпіонка України з боксу у вазі 67 кг., багаторазова чемпіонка Хмельницької обл. з боксу, багаторазова чемпіонка різноманітних турнірів з боксу.

3. Демочко Діана, 11 років, м. Харків, Харківська обл.: переможець етапів Кубку Європи з шорт-треку у Польщі, Словаччині, Угорщині, переможець Чемпіонатів м. Києва, Бучі, Харкова з роликового спорту, учасниця двох Міжнародних Гданських марафонів на 20 км в 2017, 2018 роках. Володарка 4 кубків, 96 медалей. Отримала І-ий дорослий розряд з роликового спорту.

Найгероїчніша дитина:

1. Соловйов Володимир, 8 років, м. Львів, Львівська обл.: здійснив героїчний вчинок – з ризиком для власного життя, на небезпечній та незнайомій водоймі, самостійно без сторонньої допомоги врятував на воді старшу за віком дитини.

Фотограф: Михайлова Валентина.