09.07.2019День родини з читачами Бібліотеки 18 в Корабельному!

Мені було надзвичайно приємно знову опинитися серед друзів-читачів! Ми весело спілкувалися, читал журнал "Малюк Котя" і разом відвідали Чарівну Країну  завдяки книзі "ЧАРІВНА КРАЇНА МАРОК" - спільний проект з УКРПОШТОЮ! Дякую моїй подрузі Лілії Полковниченко ( Лилия Полковниченко) за дружбу і співпрацю!

З повагою, малюк Котя! ♥ 

Завдяки провідному бібліотекарю Лілії Полковниченко журнал "Малюк Котя" продовжує спілкування зі своїми старими друзями і зустрічає все більше і більше нових! Дякуємо!

"8 липня в Україні відзначається День родини. Символічно, що в цей день православні відзначають День святих Петра і Февронії, які є покровителями сім'ї та шлюбу, також в цей день святкують свої іменини Василь, Семен, Петро, Федір.
Для дорослої людини родина - джерело реалізації цілого ряду його проблем.
Своєрідним середовищем родина постає саме для наших дітей, в якому у дитини складаються умови його психічного, фізичного, інтелектуальномно та емоційного розвитку.
Родини, що є читачами Бібліотека 18 в Корабельному, завітавши сьогодні до Бібліотеки зі своїми дітлахами, потрапили на святкову акцію "День родини з Всеукраїнським дитячим журналом для маленьких розумників "Котя Малюк" (Костянтин Малюк)
Мами, бабусі, татусі, сестрички і братики із задоволенням читають вголос для дітей цікаві казки та віршики "Коті Малюка", розв'язують ребуси, вивчають англійську, разом розмальовують, у журналі можна знайти рецепти смачненьких бутербродів для всіє родини.

Родина - для кожного надзвичайно важлива! Саме рідні порадіють успіхам і завжди підтримають. Ніде не відчуваєш себе так, як у колі рідних. 
Родина - це священне поняття, її завжди потрібно оберегати та шанувати.

Родина - це не просто термін,
Який у словнику знайдеш.
Родина - тихий серця шепіт,
З яким ти по життю ідеш.
Родина - щось насправді справжнє,
Але ріднішого ти не знайдеш!

P.S. Дякую родині Колєснік за чудовий подарунок Бібліотеці до свята!

Головний бібліотекар бібліотеки"
Лилия Полковниченко