16.10.2019Благодійна акція від журналу "Малюк Котя"

УВАГА! РОЗПОЧАЛАСЬ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ДО ЗИМОВИХ СВЯТ!

Журнал "Малюк Котя" розпочинає щорічну Благодійну акцію "Подаруй дитині радість"!

Редакція своїм коштом оформлює річні передплати журналу «Малюк Котя» для дітей захисників нашої батьківщини, дітей, що позбавлені батьківської опіки, дітей з особливими потребами.

Подаруйте радість тим, хто дуже її потребує! Долучайтеся до нас!

Якщо Ви вирішили долучитися до нашої акції, пропонуємо декілька варіантів:

  • Якщо Ви не знаєте, якій саме дитині або дитячому будинку хочете подарувати передплату на журнал, але дуже хочете подарувати дітям радість читання на весь наступний рік – надсилайте відповідні кошти на наш картковий рахунок і Ми оформимо відповідну кількість передплат. Обов’язково надішліть на нашу адресу kotya.journal@gmail.com супроводжувальний лист, щоб ми мали змогу відзвітувати про використання вашого внеску.  
  • Якщо Ви знаєте, якій дитині хочете подарувати передплату на журнал, але дуже обмежені в часі – надсилайте відповідну інформацію на нашу адресу kotya.journal@gmail.com і кошти на наш картковий рахунок. Ми оформимо відповідну кількість передплат і відзвітуємо квитанцією у зворотному листі.
  • Ви знаєте, якій дитині хочете подарувати передплату на журнал, маєте таку можливість і час – оформіть передплату на будь-якому поштовому відділенні та надішліть копію квитанції на нашу електронну адресу kotya.journal@gmail.com і долучайтесь до однодумців.

Мета акції: Подарувати передплати на журнал «Малюк Котя» для дітей захисників України, дітям сімей волонтерів, що й самі потребують допомоги й піклування, а також дітей сиріт та дітей з особливими потребами.

Друзі, долучайтеся! 
Передплата на 2020 рік – 212 грн. 
Номер картки: 4149 6293 0059 0866 Лапушен Анатолій