Всеукраїнський конкурс малюнку

«ЗБЕРЕЖИ СВОЮ ПЛАНЕТУ»

3 1січня по 22 квітня 2018 року дитячий журнал «Малюк Котя» спільно з  Дитячим Оздоровчо-Екологічним Центром Обольнського району міста Києва https://don.kievcity.gov.ua/files/2015/11/24/doec.pdf проводитиме конкурс дитячого малюнку 
«Збережи  свою планету».

          

 

Конкурс присвячений Деню Землі, що відзначається 22 квітня. Метою конкурсу є заохочення дітей до бережного ставлення до природи, спонукання до пізнання навколишнього середовища, накопичення корисних знань, виховання в них любові до Батьківщини. 

Конкурс орієнтований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку: перша категорія до 5 років, друга – до 10 років. Тематика робіт має відповідати темі конкурсу і може бути надзвичайно різноманітною. Техніка виконання малюнків – довільна; формат робіт – не більше А3. Кількість робіт, наданих одним учасником, не обмежується. Усі конкурсні роботи обов’язково повинні мати назву та короткий коментар до зображення. Кінцевий термін подання робіт –10 квітня 2018 року. 
Конкурсне журі на спеціальному засіданні буде обирати переможців.  Виставка робіт переможців відбудеться у виставковому залі ДОЕЦ.

Перша категорія: 1, 2, 3 місця. 
Друга категорія: 1, 2, 3 місця.

Призи: різноманітні і цікаві.  

Спонсори призів:   

Адреса: м. Київ, вул. Героїв Дніпра 32-В тел.414-13-43, 413-55-13, 

        
 
Роботи переможців і ті, що найбільше вразять журі, матимуть шанс прикрасити сторінку журналу «Малюк Котя», а також будуть розміщені на сайті журналу «Малюк Котя».

Організатори конкурсу переконані, що популяризація любові до навколишнього середовища, допоможе нашим дітям стати ще розумнішими, добрішими й розкрити творчий потенціал!
 
Роботи надсилайте на адресу:

Редакція журналу «Малюк Котя», вул. Шовковична, 16а, оф. 6, м. Київ, 01024.

На конверті обов’язково має бути відмітка «На конкурс».