Всеукраїнський конкурс малюнку «Мій рідний дім Україна» (Закінчився)
3 1 квітня по 31 грудня 2015 року дитячий журнал «Малюк Котя» спільно з Українським  державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» проводитиме конкурс дитячого малюнка «Мій рідний дім Україна».
 
Метою конкурсу є заохочення дітей до художньої творчості, виховання в них любові до Батьківщини, спонукання до читання як способу пізнання світу, накопичення корисних знань, а також популяризація філателії, як надзвичайно цікавого та корисного для дітей захоплення.
Конкурс орієнтований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (3 – 9 років). Тематика робіт має відповідати темі конкурсу і може бути надзвичайно різноманітною. Техніка виконання малюнків – довільна; формат робіт – не більше А3. Кількість робіт, наданих одним учасником, не обмежується. Усі конкурсні роботи обов’язково повинні мати назву та короткий коментар до зображення. Кінцевий термін подання робіт – 31 грудня 2015 р., що підтверджується відбитком календарного штемпеля на поштовому конверті з роботою учасника.
 
Щомісяця, з 1 по 10 число конкурсне журі на спеціальному засіданні буде обирати переможців місяця. А за підсумком 2015-го року серед переможців місяця будуть обрані переможці року.
 
Призи: переможці місяця отримають набори погашених поштових марок «Юний філателіст»: «Флора/фауна», «Спорт», «Історія», «Архітектура», «Світ дитинства» та комплект журналів «Малюк Котя» (до комплекту входять 10 довільно обраних номерів журналу за 2014 – 2015 рік).
 
Переможець року отримає набір поштових марок 2015 року випуску, сувенірну книгу «Поштові марки України» та річну передплату журналу «Малюк Котя» на 2016 рік.
 
Конкурсанти, що займуть друге і третє місця (за підсумками року), отримають набори поштових марок 2015 року випуску та передплату журналу «Малюк Котя» на І півріччя 2016 року.
 
Роботи, що найбільше вразять журі, матимуть шанс прикрасити українські поштові марки, конверти чи картки. 
 
Організатори конкурсу переконані, що популяризація таких корисних захоплень як читання і колекціонування марок допоможуть нашим дітям стати ще розумнішими і талановитішими!
 
Усі роботи переможців будуть опубліковані в журналі «Малюк Котя», газеті «Поштовий вісник» та розміщені на сайтах організаторів конкурсу і в соціальних мережах. Роботи надсилайте на адресу: Редакція журналу «Малюк Котя», вул. Шовковична, 16а, оф. 6, м. Київ, 01024. На конверті обов’язково має бути відмітка «На конкурс». 
 

ПЕРЕМОЖЦІ РОКУ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЛИСТОПАДА
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЛИСТОПАДА
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЖОВТНЯ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВЕРЕСНЯ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ СЕРПНЯ
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЛИПНЯ
 
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЧЕРВНЯ
 
ПЕРЕМОЖЦІ КВІТНЯ І ТРАВНЯ